Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

NTT AS

Skippergata 8, N-3732 Skien

 

Tlf: (+47) 35 90 57 70   -   Fax: (+47) 35 90 57 79   -   epost: post@ntt.no

 

Dersom henvendelsen gjelder service, kan du benytte følgende mailadresse: service@ntt.no

 

Våre åpningstider: Mandag - fredag: 08:00-16:00       Lørdag - søndag: Stengt

 

Kontaktpersoner:

  

Administrasjon og Salg:
 

Oddvar Linga

Daglig Leder

 

Ansvarlig for:

Buskerud, Møre og Romsdal,

Finnmark

 

Mob: 952 09 343

olinga@ntt.no

 

 

 

 

 

 

 

   

          

 

 

Asbjørn Uglum
Salgssjef

 

Ansvarlig for:

Oslo, Akershus, Østfold

Sogn og Fjordane

 

Mob: 919 92 837

auglum@ntt.no

 

 
                 

 

Bengt Juvik

Regionsansvarlig

 

Ansvarlig for:

Hordaland, Rogaland

 

 

Mob: 919 92 591

bjuvik@ntt.no

 

 

 

 

   

 

 

Oddvar Mikkelsen

Produktsjef kompressor

 

Ansvarlig for:

Hedmark, Oppland, Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms

 

Mob: 474 51 930

omikkelsen@ntt.no

 

 
 
   

Steffen Torsberg 

Regionsansvarlig

Vestfold, Telemark, Agder

 

Mob: 971 06 462

st@ntt.no

 

 

  

Serviceavdelingen:
 

   
            
 
 

Reidar Brauti

Serviceleder

 

Ansvarlig for serviceavdeling og koordinering av oppdrag

 

Mob: 950 317 31

rbrauti@ntt.no

 


 

 

   

 
 

Benjamin Flatin

Servicetekniker - Inneservice

 

Mob: 452 96 617

bflatin@ntt.no

 

 
     
     
     
              

 

Martin Evju 

Servicetekniker

 

Mob: 930 56 387

martin.evju@ntt.no

 

 

 

 

       

 

William Linga 

Servicetekniker

 

Mob: 924 91 640

william.linga@ntt.no

 

 

Logistikk og regnskap:

 

 

Frode Stavang

Lager / Logistikkansvarlig

 

Mob: 489 90 686

frode.stavang@ntt.no

 


 
     

 

 

Elin Tangen

Økonomi / Regnskap

 

Mob: 917 005 80

etangen@ntt.no

 

 

 

     

   

 

 

Copyright © 2020 NTT AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(4.20.3.183)