NTT AS

Skippergata 8, N-3732 Skien

 

Tlf: (+47) 35 90 57 70   -   Fax: (+47) 35 90 57 79   -   epost: post@ntt.no

 

Dersom henvendelsen gjelder service, kan du benytte følgende mailadresse: service@ntt.no

 

Våre åpningstider: Mandag - fredag: 08:00-16:00       Lørdag - søndag: Stengt

 

Kontaktpersoner:

  

Kontaktpersoner - salg:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

          

 

 

Alexander Tønnevold
Regionsansvarlig

 

Ansvarlig for:

Oslo, Viken (Akershus), Innlandet, Trøndelag

 

 

Mob: 991 61 696

atonnevold@ntt.no

 

 
                 

 

Bengt Juvik

Regionsansvarlig

 

Ansvarlig for:

Rogaland, Vestland (Hordaland/Sogn og Fjordane)

 

 

Mob: 919 92 591

bjuvik@ntt.no

 

 

 

Oddvar Linga

Salg

 

Ansvarlig for:

Viken (Buskerud), Vestland (Sogn), Møre og Romsdal,

Finnmark

 

Mob: 952 09 343

olinga@ntt.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddvar Mikkelsen

Produktsjef kompressor

 

Ansvarlig for:

Viken (Østfold), Nordland, Troms

 

Mob: 474 51 930

omikkelsen@ntt.no

 

 
 
   

Steffen Torsberg 

Regionsansvarlig

Vestfold, Telemark, Agder

 

Mob: 971 06 462

st@ntt.no

 

 

  

Serviceavdelingen:
 

   
            
 
 

Reidar Brauti

Serviceleder

 

Ansvarlig for serviceavdeling og koordinering av oppdrag

 

Mob: 950 317 31

rbrauti@ntt.no

 


 

 

   

 
 

Benjamin Flatin

Servicetekniker - Inneservice

 

Mob: 452 96 617

bflatin@ntt.no

 

 
     
     
     
              

 

Martin Evju 

Servicetekniker

 

Mob: 930 56 387

martin.evju@ntt.no

 

 

 

 

       

 

William Linga 

Servicetekniker

 

Mob: 924 91 640

william.linga@ntt.no

 

 

Logistikk og regnskap, daglig leder:

 

 

Frode Stavang

Lager / Logistikkansvarlig

 

Mob: 489 90 686

frode.stavang@ntt.no

 


 
     

 

 

Elin Tangen

Økonomi / Regnskap

 

Mob: 917 005 80

etangen@ntt.no

 

 

 

Oddvar Linga

Daglig Leder

 

 

Mob: 952 09 343

olinga@ntt.no